Halloween у Вінницькому інституті Університету “Україна”

30 жовтня 2015 року Halloween відзначили у Вінницькому інституті Університету “Україна”. Свято Хеловін святкують у ніч напередодні Дня усіх святих. Воно прийшло від кельтів і є одним із найулюбленіших в Америці. Проте нині Хеловін – не лише американське свято, його святкують люди різних культур.

Студенти Вінницького інституту і коледжу Університету «Україна» підійшли до цього дійства натхненно. Підготували і надягли жахливий одяг, аби мати вигляд зомбі. Увесь ранок робили кривавий макіяж, малювали виразки і глибокі рани на обличчі. Лякали один одного та викладачів, які зовсім і не лякалися, а пригощали цукерками. А також влаштовували перегляд фільмів-жахів та «жахливий» ярмарок.

Велика кількість гарбузів із городів бабусь і багато інших «жахливих» прикрас створили справжню, ні на що не подібну атмосферу. «Нам подобається сьогодні дивувати і лякати людей. Адже Хеловін – цікаве, веселе і дивне свято, і ми дуже хочемо повеселитися та зробити щось таке, чого не будеш робити щодня», – ділилися студенти.