Тільки наші студенти відпочивають в Карпатах безкоштовно!

З 5 по 14 липня студенти Вінницького інституту та Вінницького коледжу Університету «Україна» за рахунок інституту мали змогу відпочити в оздоровчому комплексі Університету «Україна» «Петрівська слобода», що розташований у мальовничому селищі Міжгір’я Закарпатської області.

Поруч із оздоровчим комплексом «Петрівська слобода» протікає гірська річка Прогудна, а звивиста лісова стежка всього за кілька хвилин веде вас до чудової лісової галявини із насиченим пахощами глиці повітрям, а також до одного з багатьох мінеральних джерел Квасівського урочища Міжгір’я.

Є можливість приймати (безоплатно) через бювет мінерально-лікувальну воду (вуглекисла залізиста гідрокарбонатна магнієво-кальцієва вода слабкої мінералізації) для внутрішнього лікування, згідно висновків Українського Науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України по чотирьох напрямках захворювань: хронічні гепатити; хронічні гастрити; залізодефіцитна анемія; цукровий діабет ІІ типу.

До послуг наших студентів ресторан-колиба, сауна з басейном та джерельною водою, сучасний тренажерний зал, маленький теніс, автостоянка, безкоштовний Інтернет Wi-Fi, екскурсії, цікава пізнавальна програма, гойдалка у гуцульському стилі.

Проживають студенти Вінницького інституту та коледжу в – одно-, двомісних номерах класу люкс, в яких знаходяться двоспальне ліжко, розкладний диван, кондиціонер, буфет із посудом і чайником, журнальний столик, супутникове телебачення, холодильник, санвузол (ванна чи душова кабіна, рукомийник, туалет), кімната (передпокій) зі вбудованою шафою; та у котеджі двоповерховому двокімнатному, в якому знаходяться два двоспальних ліжка, посуд із чайником, журнальний столик, санвузол (душова кабіна, рукомийник, туалет), супутникове телебачення.

Студенти відпочили у Карпатах активно: побували на озері Синевір, у Реабілітаційному центрі для ведмедів, на форелевій фермі. Відсвяткували Івана Купала як справжні Українці! А ще наші студенти та викладачі підкорили найближчу до бази гору та побували на майстер-класі з приготування угорської страви бограч від кухарів “Петрівської слободи”.

Тільки в Університеті “Україна” – безкоштовний відпочинок для студентів на Закарпатті!

Дирекція Вінницького інституту та Вінницького коледжу

Університету «Україна»