Тиждень права у Вінницькому інституті та коледжі Університету “Україна”

У Вінницькому інституті та коледжі Університету “Україна” триває тиждень права.

Для наших студентів це можливість відвідати фахові екскурсії та лекції від провідних фахівців галузі.

Так, 4 жовтня 2016 року студенти спеціальності “Правознавство” І та ІІ курсу Вінницького інституту Університету “Україна” та коледжу відвідали Вінницький Науково-дослідний експертний криміналістичний центр МВС України. В ході проведеної екскурсії фахівцями служби ознайомились із роботою експерта, завданнями та можливостями служби.

Студенти-правознавці ІІІ та ІV курсів Вінницького інституту Університету “Україна” ознайомлювались із роботою Апеляційного суду Вінницької області. Будучи присутніми під час слухань, кожен зі студентів зміг оцінити роботу суддів, адвокатів, сторони обвинувачення та зробити для себе відповідні висновки.