День Європи у Вінниці

Це був просто шалений, але неймовірно цікавий день! Дякую студентам та викладачам Університету “Україна” (Вінниця). Сьогодні ми були однією командою!!! Ви – неймовірні!

16 травня Вінниця відзначала День Європи. Вінницький інститут та Вінницький коледж Університету “Україна” взяли активну участь у заходах: урочистому відкритті свята, параді навчальних закладів, який ми очолили, презентації навчальних закладів на виставці “Європейська освіта в Україні”, фестивалі “Вінницька студентська весна 2015”, соціальному проекті “Європа починається з мене”, на якому презентувала благодійний фестиваль з психології, який відбувався у цей же день у приміщенні Вінницького інституту Університету “Україна”.

Хочемо подякувати від щирого серця усім студентам та викладачам Університету “Україна” (Вінниця) за патріотизм, підтримку свого навчального закладу, активну участь у заходах, за створену дружню атмосферу та гарний настрій!!! Ви – наша гордість! Також велика подяка організаторам заходів – Ірині Борзовій та Наталі Заболотній.