Всеукраїнський тиждень права

У рамках відзначення річниці прийняття Загальної декларації прав людини та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р. з 7 по 12 грудня 2015 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» був проведений всеукраїнський тиждень права. Зокрема, 7 грудня у ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва в секторі правової інформації в рамках тижня для студентів інституту та коледжу Оксана Яцюк – голова Ради Подільського центру соціальних технологій – провела тренінг «Права людини в Інтернеті».

Після закінчення тренінгу студенти переглянули та обговорили документальний фільм про права людини «Ґабріель повідомляє з чемпіонату світу» / Gabriel Reports on the World Cup, Ельс ван Дріль, Нідерланди 2014, що демонструється в рамках ХІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.

Кафедрою бізнесу і права спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області 9 грудня 2015 року для студентів інституту був проведений Всеукраїнський урок «Права людини».

10 грудня у Вінницькій ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва (сектор правової інформації) відбулося засідання круглого столу «Захист прав людини – гарантія розвитку громадянського суспільства», в якому взяли участь заступник завідувача кафедри бізнесу і права Мисак Олена Ігорівна та студентська молодь Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна».

Графік напружений, не зважаючи на наближення заліково-екзаменаційної сесії, але для нас це звичайний ритм життя інституту і коледжу! Наші студенти і викладачі, натхненні гіперактивним успішним директором, сиднем в аудиторіях не сидять! Бо опановувати професію (особливо спеціаліста з права) – це робота з пізнанням усіх галузей права!