Виховна година, присвячена творцю Першої Конституції незалежної України, гетьману Пилипу Орлику

Сьогодні на виховну годину, присвячену творцю Першої Конституції незалежної України, гетьману Пилипу Орлику, до Вінницького коледжу Університету «Україна» завітали бібліографи із обласної універсальної бібліотеки імені Тімірязєва Момотюк Юлія і Нікітіна Катерина. До нашої дискусії після перегляду науково-популярного фільму про видатну постать в історії української державності ми отримали вичерпну інформацію про те, коли і що друкували українські книговидавці, про те, як перекручувалася українська історія, як вибірково друкували твори Пилипа Орлика, про те, що лише у 2008 році вперше українські науковці змогли дістатися до першоджерела Першої української Конституції…. Дякуємо за співпрацю, друзі!