Випуск у Вінницькому інституті та коледжі Університету “Україна”

7 липня 2016 року відбувся випуск у Вінницькому інституті та коледжі Університету “Україна”.

Цього року Випуск Вінницького інституту Університету «Україна» складає 367 осіб, із них 26 осіб з інвалідністю.

Всього за 17 років існування Вінницького інституту Університету «Україна» ми випустили 10 549, з них – 10 % особи з інвалідністю.

Це представники найбільш необхідних сьогодні соціальних спеціальностей: психологи, правознавці, соціальні працівники, фахівці зі здоров’я людини, фінансисти.

Усім їм висока честь і велика шана, бо немає більш важливої справи, ніж бажання працювати для суспільства. Ми вітаємо їх на порозі нового – професійного життя.

Приємно, що багато із Вас, любі студенти, уже знайшли себе і мають перше робоче місце, наші випускники сьогодні бажані, їх охоче беруть на роботу як державні, так і приватні установи, – і це є основним показником ефективності нашої роботи.